info@swager.sk - 0910 107 058

Drevo je jedinečné

green forest

Drevo je jedinečné

Kto hovorí, že budeš musieť obetovať dizajn alebo štýl, aby si zachránil planétu? Prišiel čas nových inovatívnych produktov z rekultivovaného dreva, ktorých základ vychádza z planéty Zem. Všetky tieto produkty spája láska k životu, cestovaniu a životnému štýlu. Slnečné okuliare vyrobené z dreva vzbudzujú záujem v tvojom okolí a s ich jedinečnou schopnosťou spájajú ľudí s prírodou v každodennom  živote.

Drevo hrá veľkú úlohu v spoločnosti a vo svete okolo nás. Bez dreva by naše životy vyzerali úplné inak. Noviny, ktoré čítame, nábytok, na ktorom sedíme. Závislosť na dreve dnes je rovnaká ako pred tisíc rokmi. Nič sa nevyrovná drevu pre jeho estetickú krásu, univerzálnosť a funkčnosť. Preto sa snažíme vniesť drevo do nášho každodenného života a ženie nás inšpirácia prírodou.

Drevo v histórii zohralo veľkú rolu, ale taktiež sa stalo základom pre mnoho bájok a príbehov. Zachránil by Noe bez dreva populáciu? Ako by Gréci porazili Trójanov bez dreveného koňa? Či sa jedná o záchranu životov alebo o nástroj vojny, drevo zohráva svoju veľkú úlohu.

V súčasnej dobe tento najstarší materiál je používaný ešte v elegantnejšej podobe. Hranice dizajnu pri využívaní dreva sa neustále rozširujú. Drevo ponúka pocit pokoja, tepla a úniku k remeselnému dizajnu 21. storočia.

Drevo je jedinečné, jedinečnosť je SWAGER …

Žiaden komentár

Zanechajte komentár